Montaż stalowych wkładów kwasoodpornych, żaroodpornych

Oprócz sprzedaży różnych typów i rozmiarów systemów kominowych i nakładek kominowych, oferujemy także montaż wkładów kominowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, nie trzeba rozkuwać całego komina, co może być uciążliwe, drogie i długo trwać. Ich montaż trwa zaledwie kilka godzin, jest bezpieczny i nieuciążliwy dla mieszkańców. Jeżeli jest to konieczne, wykonujemy także frezowanie kominów. Jest to przydatny zabieg przy zapchanych lub zbyt małych średnicach kominów, polegający na rozwiercaniu przewodów kominowych w celu zwiększenia ich średnicy.
Montaż wkładów kominowych nie jest prosty i nie należy zabierać się za tą czynność samodzielnie. Zaufana, wyszkolona firma zapewni bezpieczny montaż nasad kominowych, wkładów lub frezowanie kominów. Naprawa kominów także należy do zakresu usług tego typu firm. Jeżeli więc doświadczamy wszelkiego rodzaju problemów z kominem w domu, należy bez wahania zadzwonić do naszej firmy, by skorzystać z profesjonalnych usług. Montaż wkładów kominowych jest niezbędny dla każdego murowanego komina, który ma mieć podłączony kocioł gazowy lub olejowy. Używając dobrej jakości materiałów i narzędzi oraz zatrudniając wyszkolonych fachowców, możemy mieć pewność, że naprawa kominów nie będzie nam potrzebna, a komin będzie wytrzymały, z dobrym ciągiem przez długie lata.
Za montaż wkładów kominowych można zabrać się dopiero wówczas, gdy przewód kominowy jest dokładnie oczyszczony. Następnie, wprowadza się do niego specjalny wkład zrobiony ze stali żaroodpornej i kwasoodpornej. Dzięki temu, wkład nie niszczy się na skutek spalin ani wysokiej temperatury. Montaż wkładów kominowych, oprócz samego wkładu, zawiera też sprzęt taki jak: rury, łączniki, wyczystkę oraz specjalny element odprowadzający kondensat.

6
8
5
4
3
2
1
12
Shopping Cart
Zamów